Go to Top

Ansatte

Olav Kvia :

Olav Kvia

932 59 931 olav@kvia-as.no
Stig Øglend : Prosjektutvikler

Stig Øglend

Prosjektutvikler

480 00 780 stig@kvia-as.no
Rune Løge : Daglig leder

Rune Løge

Daglig leder

404 53 352 runel@kvia-as.no
Atle Kvia : Daglig leder Kvia Tre AS

Atle Kvia

Daglig leder Kvia Tre AS

932 59 926 atle@kvia-as.no
Signe E. Torland : Økonomi

Signe E. Torland

Økonomi

928 62 873 signe@kvia-as.no
Renathe Tjåland : Kontormedarbeider

Renathe Tjåland

Kontormedarbeider

51 79 92 20 (Sentralbord) renathe@kvia-as.no
Hilde Marie Horpestad : Byggeplassleder Totalentreprise

Hilde Marie Horpestad

Byggeplassleder Totalentreprise

452 37 909 hilde.marie@kvia-as.no
Martin Tendenes : Anleggsleder

Martin Tendenes

Anleggsleder

932 599 30 martin@kvia-as.no
Helge Stokland : Kalkulatør

Helge Stokland

Kalkulatør

932 59 933 helge@kvia-as.no
Tor Arve Høyland : Anleggsleder totalentreprise

Tor Arve Høyland

Anleggsleder totalentreprise

958 49 920 tor-arve@kvia-as.no
Dag Einar Andreassen : Prosjektleder betong

Dag Einar Andreassen

Prosjektleder betong

938 66 130 dageinar@kvia-as.no
Espen Anfinnsen : Logistikk og prosjektkoordinator

Espen Anfinnsen

Logistikk og prosjektkoordinator

941 62 971 espen@kvia-as.no